Witaj!
Nazywam się Aleksandra Mendyk-Zaborowska i pracuję jako projektant wnętrz. Kocham moją pracę i podchodzę do niej niezmiennie z dużym entuzjazmem, lubię dobrą kawę i potrafię słuchać. Nie potrafię natomiast wiele o sobie opowiadać. Dlatego poprosiłam moich Klientów o wyrażenie, co było wartościowe dla nich we współpracy ze mną. Poniżej znajdziesz kilka opinii, które pozwolą Ci – mam nadzieję – poznać mnie lepiej.
Ola to niesamowita osoba! W jej głowie siedzi mnóstwo świeżych, przemyślanych, nowatorskich pomysłów. W indywidualny sposób (nieszablonowo) podchodzi do każdego projektu. Nasz pierwszy pomysł zmiany pokoju dziecięcego dla córki i syna okazał się strzałem w 10! Nie sądziłam, że taką przestrzeń można podzielić na dwie odrębne strefy, ale – jak widać – z Olą wszystko jest możliwe. Pierwsza koncepcja, wizualizacja i zero zmian. Dla mnie świadczy to o tym, że Ola potrafi słuchać i w mądry, przemyślany sposób wyciągać wnioski z rozmów z nami. Dodatkowym atutem dla mnie osobiście jest fakt, że Ola również jest mamą dwójki dzieci w podobnym wieku, więc rozumiałyśmy się doskonale. Współpraca z Olą to sama przyjemność i pewność, że trafiliśmy w profesjonalne ręce. Ta skromna osoba angażuje się w pracę na 100% i w projekt wkłada całe serce. Dzięki Oli kącik moich dzieci jest najładniejszą częścią naszego mieszkania, spełnieniem naszych marzeń. To początek zmian w naszym mieszkaniu – kolejne tylko z pomocą Oli! (Joanna)
Ola dobrze zrozumiała nasze potrzeby, sprawiła, że cała koncepcja jest spójna. Zaproponowała kilka wariantów wnętrza, co znacznie ułatwiło wybranie odpowiedniego dla nas. Przyczyniła się do stworzenia biura, które zaczęło tętnić energią oraz stało się przyjemnym miejscem do pracy. (Michał)
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panią Olą z Sentido Studio. Efekt remontu przerósł nasze oczekiwania. Projekt uwzględnił wszystkie nasze wymagania, dodatkowo został wzbogacony o szereg pomysłów i rozwiązań, co pozwoliło uzyskać niezwykle funkcjonalne wnętrze. Wizualizacja projektu na bardzo wysokim poziomie, czytelna i dokładna. Pani Ola jest osobą kompetentną, bardzo kreatywną i otwartą na potrzeby klientów. (Weronika)

Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie. Wszystko odbyło się zgodnie z planem mimo napiętego terminu. Największą wartością dla mnie było to, że Studio spełniło moje oczekiwania – projektantka wsłuchała się w moje potrzeby i potrafiła dokładnie odzwierciedlić moje potrzeby, ale jednocześnie przedstawić mi zalety swoich propozycji. Nawet nie spodziewałam się takiego rezultatu, przerósł on moje oczekiwania. Efekt jest dla mnie wyjątkowy. Przy tak małym metrażu pani Ola stworzyła miejsce bardzo funkcjonalne, w którym wykorzystała każdy centymetr powierzchni, wyszukała i zaproponowała całe wyposażenie mieszkania i dodatkowo dysponowała czasem i dużą cierpliwością w sklepie przy wyborze materiałów potrzebnych do remontu mieszkania. (Marzena)

Najbardziej wartościowe we współpracy z panią Olą było dla mnie to, że: bardzo uważnie słuchała i doprecyzowywała, o co mi chodzi; rozumiała, jaki mam styl i się do tego dopasowała; dała mi konkretne pomysły z konkretnymi produktami, które są na moje możliwości finansowe; w jej działaniu widać było pasję i przyjemność z pracy; nie jest „wielką i uznaną architektką z dyplomami”, która mi wciśnie drogi i niefunkcjonalny design tylko pasjonatką bardzo dobrze zorientowaną w możliwościach i mówiącą do mnie po ludzku. (Magda)
Zapraszam do zapoznania się z moimi projektami w zakładce „Portfolio”.